ZADZWOŃ: 42 230 50 60
NAPISZ: kontakt@danenergy.pl

Kredytowanie z DAN Energy

Zastanawiasz się, jak sfinansować inwestycję w fotowoltaikę? Instalacja PV to wielka oszczędność, ale początkowe koszty mogą skutecznie zablokować marzenia o czerpaniu cennej energii ze słońca.

Co zrobić w takiej sytuacji? W DAN Energy znaleźliśmy rozwiązanie: oferujemy korzystne finansowanie instalacji fotowoltaicznej u jednego z naszych sprawdzonych partnerów – BNP Paribas, Alior Bank czy Santander Bank. To kredyt, którego nie musisz się bać – poniżej dowiesz się, dlaczego.

Jak to działa?

Kredyt na fotowoltaikę z DAN Energy pozwoli na inwestycję w panele PV bez konieczności zbierania gotówki. Jego zaletą jest przede wszystkim gwarancja stałego oprocentowania – z Nami masz pewność, że rata kredytu nigdy nie wzrośnie, a Ty przez cały okres trwania umowy będziesz mógł dokładnie zaplanować wydatki i cieszyć się stabilizacją domowego budżetu.

Dlaczego kredyt na fotowoltaikę to dobry pomysł?

Inwestycja w panele fotowoltaiczne powinna przynosić wyłącznie spokój. Ma dbać przecież o niezależność energetyczną firmy czy domu, a przez to troszczyć się o bezpieczeństwo naszych najbliższych. Nie mówiąc już o uldze dla portfela!

Dobry kredyt na fotowoltaikę to taki, który nie będzie spędzał snu z powiek i pozwoli na spokojne cieszenie się wszystkimi walorami nowej instalacji. Jego stała stopa procentowa gwarantuje:

  •         stabilizację i bezpieczeństwo,
  •         łatwość planowania domowego budżetu,
  •         stałą ratę kredytu.

Ten ostatni aspekt jest szczególnie ważny – zwłaszcza w dobie walki z inflacją i podnoszenia stóp procentowych przez rząd. Kredyt ze stałą stopą procentową daje pewność, że rata będzie wciąż tej samej wysokości: nie zmaleje, ale także nigdy nie wzrośnie. I to niezależnie od sytuacji ekonomicznej w kraju!

Kredyt na fotowoltaikę z DAN Energy

Brzmi dobrze? Skontaktuj się z Nami, a wspólnie poczynimy krok ku lepszej przyszłości. Wymarzona instalacja fotowoltaiczna wkrótce stanie się faktem!